Лудогорец поведе с гол в 7-та минута. Роналдо изравни след дузпа

В 21:45 часа започна срещата между Лудогорец и Реал Мадрид в групите на Шампионската лига. Двубоят се играе на Националния стадион "Васил Левски". Още в 7 -мата минута

Марселиньо вкара гол във вратата на испанците. Бразилецът се разписа с глава след центриране отляво. В 11-ата минута Йордан Минем събори Чичарито в наказателното поле и реферът отсъди дузпа. Зад топката застана Роналдо, който стреля в ъгъла, но Владислав Стоянов показа висока класа и спаси.

В 25-ата минута шотландецът Крейг Томас отсъди нава дузпа за "Реал", този път за нарушение на Козмин Моци срещу Роналдо. Португалецът този път успя да изравни, като на Стоянов малко не стигна отново да спаси.

"Лудогорец" - "Реал" 1:1. Голмайстор: Марселиньо (6); Роналдо (25).

Наставникът на Реал Мадрид разкри състава за мача от груповата фаза на ШЛ срещу българския шампион Лудогорец. В него има известни изненади, но най-големите звезди на белия балет - Ронадло и Бейл, са титуляри.

От основните футболисти на пейката остават Бензема, Крос и Хамес Родригес за сметка на Чичарито, Иско и Ияраменди.

Ето и състава на отборите:

ЛУДОГОРЕЦ - РЕАЛ МАДРИД 0:0Лудогорец: 21.Владислав Стоянов, 80.Жуниор Кайсара, 15.Александър Александров, 27.Козмин Моци, 25.Йордан Минев, 8.Фабио Ешпиньо, 18.Светослав Дяков, 17.Даниел Абало, 7.Михаил Александров, 84.Марселиньо, 9.Роман Безяк