Гол почти докара до инфаркт футболен коментатор

Колоритният Карло Дзампа изпадна в неописуема радост след гола на Манолас в двубоя "Рома" - "Барселона"

Карло Дзампа

"Рома" сътвори същинска сензация, след като изрита грубо "Барса" от Шампионската лига на четвъртфинална фаза. Третият гол на Костас Манолас в 82-ата минута взриви „Олимпико“ и един от италианските коментатори. Един от най-страстните фенове на “джалоросите” - коментаторът Карло Дзампа, който отразяваше двубоя, едва преживя емоционалния момент и изпадна в неописуема радост и изкоментира попадението по латиноамерикански.

Третият гол на „Рома” срещу „Барселона” в реванша от четвъртфиналите на Шампионската лига хвърли в екстаз и феновете на италианския тим, защото означаваше, че Рома продължава напред в турнира.

Тимът от Рим победи „Барса” с 3:0, с което си осигури класиране на полуфиналите в Шампионската лига, пише Gong.bg.